layout-wrota-lipiec2014-tlo-kultura

kultura.

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

czerwiec 2020
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

wrotapodkarpackie.pl

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

Dotacje na prace konserwatorskie, restauratorskie lub roboty budowlane przy zabytkach wpisanych do rejestru zabytków, położonych na obszarze województwa podkarpackiego na rok 2020

 

 

UPRZEJMIE informujemy o zakończeniu oceny formalnej wniosków, w grupie: Jednostki Samorządów Terytorialnych; Stowarzyszenia, Fundacje, inne instytucje.

WSKAZANE we wnioskach błędy formalne kwalifikują się do jednorazowej poprawy w terminie 7 dni od opublikowania niniejszego wykazu, tj. do 28.04.2020 r. do godz. 15.30.

WNIOSKODAWCY w grupie:

  1. Jednostki Samorządów Terytorialnych  POBIERZ
  2. Stowarzyszenia, Fundacje, inne instytucje  POBIERZ 

U W A G A!!! 

Wniosek wypełniony poprawnie na obowiązującym formularzu, a także brakujące załączniki potwierdzone za zgodność z oryginałem – można   wysłać pocztową na adres: Departament Kultury i Ochrony Dziedzictwa Narodowego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego, 35-010 Rzeszów, al. Łukasza Cieplińskiego 4., z dopiskiem (zabytki DO-III.), złożyć osobiście w Kancelarii ogólnej Urzędu Marszałkowskiego przy al. Łukasza Cieplińskiego 4. w godz. od 7.30 – 15.30 względnie w formie skanów na adresy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 


 

UPRZEJMIE informujemy o zakończeniu oceny formalnej wniosków, w grupie: Parafie, Klasztory, Zakony, Zgromadzenia, Inne kościelne osoby prawne oraz osoby fizyczne.

WSKAZANE we wnioskach błędy formalne kwalifikują się do jednorazowej poprawy w terminie 7 dni od opublikowania niniejszego wykazu, tj. do 24.04.2020 r. do godz. 15.30.

WNIOSKODAWCY w grupie: Parafie, Klasztory, Zakony, Zgromadzenia, Inne kościelne osoby prawne:

PARAFIE -  Grupa I. wykaz alfabetyczny  od A – H   POBIERZ

PARAFIE -  Grupa II. wykaz alfabetyczny  od  I – P  POBIERZ

PARAFIE -  Grupa III. wykaz alfabetyczny  od  R – Z  POBIERZ

 WNIOSKODAWCY w grupie osób fizycznych  POBIERZ   

U W A G A!!!

Wniosek wypełniony poprawnie na obowiązującym formularzu, a także brakujące załączniki potwierdzone za zgodność z oryginałem – można wysłać pocztową na adres: Departament Kultury i Ochrony Dziedzictwa Narodowego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego, 35-010 Rzeszów, al. Łukasza Cieplińskiego 4., z dopiskiem (zabytki DO-III.), złożyć osobiście w Kancelarii ogólnej Urzędu Marszałkowskiego przy al. Łukasza Cieplińskiego 4. w godz. od 730 - 1530 względnie w formie skanów na adresy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 


Uprzejmie informujemy, że z uwagi na zagrożenie epidemiologiczne koronawirusem, wszelkie informacje dotyczące wniosków o przyznanie dotacji celowych na prace konserwatorskie, restauratorskie lub roboty budowlane przy zabytkach ruchomych i nieruchomych wpisanych do rejestru zabytków znajdujących się na terenie województwa podkarpackiego na 2020 rok będą udzielane:

  • telefonicznie pod nr: 17 743 30 05 i 17 743 30 16

lub

  • drogą elektroniczną - adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 


Uprzejmie informujemy, że Zarząd Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie

ogłasza nabór wniosków o przyznanie dotacji celowych

na prace konserwatorskie, restauratorskie lub roboty budowlane

przy zabytkach ruchomych i nieruchomych wpisanych do rejestru zabytków

znajdujących się na terenie województwa podkarpackiego na 2020 rok

 

  • Uchwała Nr 128/2965/20 Zarządu Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie z dnia 3 marca 2020 roku - POBIERZ


U W A G A ! ! !
Nowe regulacje prawne dotyczące zasad
przyznawania dotacji celowych

na prace konserwatorskie w 2020 roku.

 

  •  UCHWAŁA NR XVIII/297/20 SEJMIKU WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO z dnia 27 stycznia 2020 roku w sprawie ustalenia zasad przyznawania dotacji celowych na prace konserwatorskie, restauratorskie lub roboty budowlane przy zabytkach ruchomych i nieruchomych wpisanych do rejestru zabytków, znajdujących się na terenie województwa podkarpackiego - POBIERZ

 

  • Wniosek o przyznanie dotacji celowej na prace konserwatorskie z budżetu Województwa Podkarpackiego - formularz obowiązującyPOBIERZ


Podkarpacki Informator Kulturalny

 KIK 2017

Wirtualne Muzea Podkarpacia

Folklor Podkarpacia

Skarby Podkarpackie

Muzeum Podkarpackie w Krośnie

Skansen Karpacka Troja

Muzeum Kresow w Lubaczowie

Regionalne Centrum Kultur Pogranicza

 

teatr-siemaszkowej-baner

Muzeum Regionalne w Stalowej Woli

 

e-bib2

pbc

przeszlosc